ریزدونه‌ای های عزیز؛ به زودی امکان خرید محصول از خارج از کشور با درگاه پرداخت بین المللی فراهم خواهد شد...

زایمان

نسخه کامل دوره جامع آموزش شیردهی و دفع نوزاد و شیرخوار

دوره جامع آموزش شیردهی و دفع نوزاد و شیرخوار (شامل هر سه قسمت)

موضوع شیردهی به کودک، آنقدر اهمیت دارد که معتبرترین ارگان‌های جهانی نظیر آکادمی اطفال آمریکا(American Academy of Pediatrics) و سازمان بهداشت جهانی(World Health Organization)، بسیاری از مقالات علمی و تحقیقاتی خود را به این موضوع اختصاص دادند. گزارش‌هایی که ناشی از مقایسه بین نوزادان شیرمادرخوار با نوزادانی که از شیرخشک تغذیه شده‌اند انجام گرفته، حاکی از اثبات شیرمادر به عنوان اولین و اصلی‌ترین منبع تغذیه کودک حداقل تا ۶ماهگی می‌باشد.
  • این نسخه همراه با کتاب الکترونیکی راهنمای مهم‌ترین نکات مراقبت از نوزاد به عنوان هدیه ارائه می‌شود.

آرشیو لایوهای زایمان:

مطالب زایمان:

معجزه‌ای به نام تولد

تولد یک معجزه است و شما به عنوان دستی از خالق، معجزه‌ای را درون خود خلق کردید…

شما راهی طولانی طی کرده‌اید، نه ماه موجودی را در درون خود پرورش دادید و اکنون زمان آن رسیده که نتیجه صبر‌های خود را ببینید. بعد از گذشت روزهای سخت و شیرین، حالا این بار میروید تا معجزه خود را به دنیا بیاورید. بی شک به راحتی نیست، ولی بدانید که این مرحله آخری است که برای معجزه خود درد می‌کشید، شما انتخاب کردید که مادر بشید و می‌دانستید که این اصلا آسون نیست و قطعا فراز و فرودهایی دارد. اما با این کار، بهشت را برای خودتون خریدین. بهشتی که در آن نامتان مادر است، احساسی متفاوت را تجربه خواهید کرد. تمام زندگی ریزدونه‌ای خواهید شد که از آغوش خدا در آمده تا در آغوشتان جای گیرد. آرام آرام بزرگ شود و شما شکوه خلقت را در روند رشد او ببینید.

استادی بزرگ می‌گفت، هیچ وقت عشق خدا را درک نخواهید کرد مگر آنکه عشق مادر، عشق همسر و از همه مهم‌تر عشق فرزند را تجربه کنید. حالا شما اینجایید، آرام و رهایید و می‌خواهید عشق خود را تکمیل کنید. لمس عشق، آمادگی می‌خواهد، تکامل می‌خواهد و قطعا شما با صبر کردن نه ماهه خود و تحمل درد زایمان، در نهایت این عشق را لمس خواهید کرد. عشقی باشکوه که شکوهش به سبب آن است که خودتان در خلقت آن سهم داشته‌اید. لایق مادر شدن بودید و در بهترین زمان مادر شدین.

 

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن